Reviews
Meer reviews
Biedveilingen

Biedveilingen - In 1 woord geweldig

0

Review:
Van te voren was ik wel huiverig voor dit soort sites. Dit blijkt geheel onterecht. De regels van het spel zijn duidelijk en de spanning om te snijden. Wie wil er niet met een mooie prijs vandoor gaan voor een fractie van de werkelijke waarde. Ook de communicatie verliep snel. Zeker in deze tijd verdiend dat een grote pluim. Ik zou deze site dan ook aan iedereen aanraden ware het niet dat ik daarmee mijn win kans verklein :-)

MichelKrie beveelt Biedveilingen aan bij vrienden/bekenden

Biedveilingen

Biedveilingen - Duidelijk en spannend !

0

Review:
Direct na het kopen van mijn eerste biedpunten ben ik eraan begonnen. Ik heb zelden zo'n spannende veiling op internet gevolgd en hoop snel nog wat dingen te kunnen winnen. Je gaat er echt van op het puntje van je stoel zitten. Alles is heel duidelijk en overzichtelijk! Ik kwam een foutje tegen in een e-mail en werd bijzonder snel en goed geholpen door de klantenservice, tof! Heb zelf nog niets gewonnen, maar mijn buurman heeft wel een 60" inch Full HD gewonnen, maar die doet al wat langer mee.

Sterke punten:
Heel spannend, duidelijk

Zwakke punten:
Duurt soms lang, kan niet de hele dag blijven zitten en kijken ;)

Ricky beveelt Biedveilingen aan bij vrienden/bekenden

Biedveilingen

Biedveilingen - Heeft mijn verwachtingen overtroffen !

0

Review:
biedveilingen.nl heeft mijn verwachtingen overtroffen! Nooit gedacht dat er een site zou zijn die zo een oprechte "te goed om waard te zijn"- service zou aanbieden... Hier en daar wel eens geboden op bijvoorbeeld 123bied.nl etc maar daar kreeg ik een heel raar gevoel bij. Het spatte ervan af.. Na 2 (!) dagen, ben ik gewoon verslaafd, klaar. Daar moet je trouwens wel mee oppassen. Want je wordt zo meegetrokken in het bieden dat je bijna vergeet dat de biedcredits geld kosten. Ik heb tot nu toe rond de 100 euro uitgegeven, maar ik heb er zo veel meer voor teruggekregen, cadeaukaart en een Nikon spiegelreflexcamera gewonnen ! En ik ben ZOOOO blij. waarschuwing: geduld hebben met bieden, er kan iemand zijn die nog net binnen de tijd bied en dan gaat de veiling gewoon door. En ja, ik ben daar al een aantal keer agressief van geworden.. Ik hoop dat er een toetsenbord veiling komt want deze.. doet het niet meer zo goed, als je begrijpt wat ik bedoel.

Sterke punten:
Heel heel erg spannend om te doen ! Beter dan een saaie tv serie

Zwakke punten:
Geduld gevraagd, je kan niet altijd even goed inschatten wanneer veiling eindigt

Biedveilingen

Biedveilingen - SPANNEND!

0

Review:
Echt een leuke maar vooral spannend website! Je zit tot de laatste seconde op het puntje van je stoel!

Sterke punten:
Vaak gratis credits!

Zwakke punten:
Vaak nadat de seconden al om zijn, worden andere biedingen nog geaccepteerd. Je zou eigenlijk al gewonnen moeten hebben.

Selloh beveelt Biedveilingen aan bij vrienden/bekenden

Biedveilingen

Biedveilingen - geweldige mooie prijzen

0

Review:
Bij biedveilingen al veel prachtige prijzen gewonnen.
ik kan wel zeggen dat iedereen hier kans maakt op mooie apperatuur voor een spotprijsje!
Twijfel niet en waag de kans ook!

Sterke punten:
Mooie producten
betrouwbaar en snel

Zwakke punten:
Te weinig damesproducten

sasenco beveelt Biedveilingen aan bij vrienden/bekenden

Biedveilingen

Biedveilingen - Beste biedsite

0

Review:
Ik zocht naar een ideale biedveiling site waar ik kon bieden op producten met een hoge waarde. Tot nu toe ben ik nog zeeeeer tevreden met biedveilingen.nl en raad het ook iedereen aan! De biedingen gaan vlot en voor je het weet heb je al wat gewonnen dus zeker de moeite waard. Verder heb je niks nodig bij de registratie en dergelijke dus ik zou zeggen registreer zo snel mogelijk op biedveilingen.nl en wie weet win jij iets!

Sterke punten:
Spannend, gratis credits, mooie gave populaire producten

Zwakke punten:
Credits gaan snel, zijn niet eindeloos gratis te krijgen, veel geduld nodig

Bern Oeter beveelt Biedveilingen aan bij vrienden/bekenden

Biedveilingen

Biedveilingen - Gave prijzen !

0

Review:
Het is leuk en spannend om aan een veiling mee te doen ik zou zeggen meld je ook aan en wie weet win je voor heel weinig geld een leuke prijs het kost je in het begin niks alleen als je credits op zijn zal je die moeten kopen of tijdens een veiling ook kunnen winnen net als ik

Sterke punten:
Gave prijzen, spanning tijdens bieden

Zwakke punten:
Als je credits op zijn kan je niet meer bieden

PvdMost beveelt Biedveilingen aan bij vrienden/bekenden