Leuke centenveiling website, al een aantal keer gewonnen!

Eindelijk een centenveiling die ook daadwerkelijk nakomt wat ze vertellen, leuke artikelen en op deze website heb ik ook nog nooit bots gezien die meebieden. Heb al een keer een Apple Watch & een Playstation 4 gewonnen, hoe gaaf is dat! Daarnaast is de klantenservice ook erg top en telefonisch te bereiken.

Sterke punten
Eerlijk, leuke prijzen en geen bots op deze website en een top klantenservice!

Zwakke punten
Website ziet er wat saai uit zo met alleen maar blauw.

Bezoek MrVeiling Reviews over MrVeiling

6 reacties

Overduidelijk een (nep)reactie van een medewerker van Mr. Veiling, de naam Lisbeth komt daar tot op vandaag niet voor als "kans"speler en is evenmin terug te vinden bij de afgelopen veilingen, zal v/a nu snel verandering in komen denk ik. mr. Veiling medewerkster lisbeth is zo toe te voegen of deze review laten ze gewoon verdwijnen.

Ik was ook kort op Mr. Veiling en heb vorige week mijn laatste biedpunten lukraak ingezet om ze kwijt te spelen en mij uitgeschreven, was eens maar nooit weer.

Haxormsegg vaste wekelijkse winnaar van meerdere art. bij deze ondoorzichtige beweging, zo ook Rital, warner, tamara, comebackkid, steven2 en nog een 5tal.

Haxormsegg was of is nog te vinden op marktplaats als aanprijzer van een vaag deal of the day nepperijtje.

Stel dat het wel zou kloppen heb je aan een deze en elke andere centenveiling een dagtaak, als in meerdere uren p/d bezig zijn en dat soms weken voor er de zogenaamde natte vinger minimumprijs voor een 40CM samsung led TV is gehaald tegen een drolprijs, en passant vergeet men erbij te zetten hoeveel biedpunten de winnaar gekocht en ingezet heeft om uiteindelijk als hoogste bieder deze dan extreem dure TV de zijne/hare te mogen noemen.

Biedhistories gaan slechts een 5tal posities terug niet v/a 1e bod als bij een echte veiling wel het geval is waardoor je niet kunt zien hoeveel euro's haxormsegg heeft geïnvesteerd in biedpunten om een Sams. galaxy S6 edge plus voor € 25,68 te kopen.

Kun je dan niets verkrijgen vast wel bijv. wat vage wood brilletjes, efteling kaarten, Bolcom cadeaukaart enz.

De absoluut grootste lacher is het door de slager laten keuren van bedorven vlees uit eigen winkel zo is ook Veilingsiteservaringen.nl te omschrijven, ook van Mr. Veiling. Hoe onafhankelijk ben je dan.

Om het verder simpel te houden mr. veiling is GEEN veiling en voor zolang de wetgever er niets tegen doet niet meer of minder dan een ordinair soort kansspel, Ebay dat is een veiling om er 1 van de vele te noemen.

Of kijk eens op iBood komen vaak leuke art. voorbij die bewijsbaar goedkoper zijn dan in de winkel, OOK TV's en kun je gewoon kopen voor het bedrag wat wordt aangegeven.

Mr. veiling zal nooit of te nimmer het predicaat website van het jaar krijgen.

O ja onderaan staat BEKEND VAN EMERCE dat zijn zij ook zelf.

Zelfs met een staatslot, kans van 1 op tig miljoen, heb je eerder een kleine of grotere prijs.

Succes lisbeth van mr.veiling

Deze review lezende denk ik maar 1 ding is een reactie van mr. veiling zelf op mijn review.

ik schreef 'klantenservice' niet telefonisch bereikbaar op welke willekeurige dag of tijdstip dan ook.

klaarblijkelijke reactie vanuit mr. veiling door lisbeth, 'Daarnaast is de klantenservice ook erg top en telefonisch te bereiken' NOT!!!.

Nog een quote: op deze website heb ik ook nog nooit bots gezien die meebieden

Duh bots kun je niet zien dat is een stukje software die of automatisch of handbediend door bijv. ene Lisbeth echte bieders steevast overbieden.

Volgende aanhaling door mr. veiling Lisbeth: Heb al een keer een Apple Watch & een Playstation 4 gewonnen, hoe gaaf is dat!

Zioe dat een andere reviewer dit nagekeken heeft ben ook zo vrij geweest om een jaar lang alle afgelopen biedingen na te gaan ene lisbeth is niet te vinden.

Ik heb mij ook uitgeschreven de beoogde RB bril inmiddels voor een echte drolprijs bij een retailer gekocht, een Xbox die ik via MR. VEILING WILDE KOPEN ging pas een week of 1 1/2 later de deur uit bij hen m.a.w. had ik blijven bieden tegen hun meebiedende medewerkers en of bidbots had ik ca. € 600,- echte euro's min. moeten inleggen.

Nu dezelfde gekocht op een echte veiling nieuw met NL garantie voor amper € 200,--

Deze gekke gerritje heeft 130 euro leergeld betaald en was het dubbel en dwars waard waarom omdat ik op grond van dit bedrag met 1200% zekerheid durf te stellen dat mr. veiling de boel flest wat betreft de biedmethode en foto's van winnaars

Nochtans ben ik geen botje van de site hoor :-) steven V2

Ha die reactie van Seelaar lijkt nogal een gefrustreerd ex-werknemer of van de concurrent? Mrveiling heeft mij in ieder geval nog nooit genaaid, in tegenstelling tot andere sites maar je hier nog een goede kans om echt iets te winnen! Zeker bij de beginnersveilingen. Van bots nog nooit iets gezien om eerlijk te zijn.

Pech voor jou ben geen van beide, ex werknemer lachu, ben voor zoiets vaags iets te hoog geschoold, concurrent allesbehalve ik wordt niet graag vereenzelvigd met malafide bedrijven.

Bots wel/niet?, bots of script 1 v/d 2 en zeker meebiedende medewerkers/vrienden/kennissen whatever.

Als het stinkt vindt is er altijd een oorzaak en mr.veiling stinkt als een vuilnisbelt

INDERDAAD MENSEN 1 GROTE OPLICHTERIJ

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over MrVeiling
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden