UitverkoopNederland - Ervaringen, Reviews en Klachten

Last updated: 18 mei 2017
UitverkoopNederland Logo

33.3% aanbevolen, 1 Reviews

  1. UitverkoopNederland
  2. UitverkoopNederland Reviews
  3. Schrijf ook een review over UitverkoopNederland

UitverkoopNederland

UitverkoopNederland.nl is de centveilingwebsite met de meest luxe vakanties, stedentrips, fashion waardebonnen en nog veel meer. Deze website is bovendien ook toegankelijk voor bieders uit BelgiŽ. Goedkoop op vakantie gaan is met UitverkoopNederland letterlijk een fluitje van een cent.

Ben jij het zat om maar altijd te wachten op de uitverkoop? Wil je nooit meer een aanbieding of actie missen? Geen zin meer in te hoge prijzen meer? Bij UitverkoopNederland.nl kan je je gewilde producten voor een fractie van de normale prijs kopen. De focus van UitverkoopNederland.nl is gericht op het aanbieden van electronica, gadgets, lifestyle producten en fashion waardebonnen allemaal vanaf Ä0.50.

UitverkoopNederland Details

Hits: 956

URL: http://uitverkoopnederland.nl/

CategorieŽn: Centveilingen

Reviews: 1

UitverkoopNederland reviews (1):

UitverkoopNederland - door gestoken kaart

0

Review:
ik heb de site eens een poosje bekeken, verschillende pagina's, het zijn telkens dezelfde gebruikersnamen die ergens op bieden op verschillende producten op alle 6 subpagina's, op die manier ben je zo door je bids tegoed. Het lijkt alsof ze biedbots inzetten tot dat een bepaalde bedrag bereikt is of zo. Ik zou hier geen geld in investeren.

Sterke punten:
geen

Zwakke punten:
biedingen komen misleidend over

Henri beveelt UitverkoopNederland NIET aan bij vrienden/bekenden

Schrijf ook een review over UitverkoopNederland

  • je e-mailadres is niet zichtbaar voor andere bezoekers

Ja, ik zou UitverkoopNederland aanbevelen aan vrienden/bekenden
Nee, ik zou UitverkoopNederland aan niemand aanbevelen
Niet van toepassing / Geen mening

Stuur mij een e-mail wanneer iemand een nieuwe review over deze website schrijft

Stuur mij een e-mail wanneer iemand op mijn review reageert

Door het plaatsen van deze review ga ik akkoord met de algemene voorwaarden

Bezoek UitverkoopNederland

Home Ľ Centveilingen Ľ UitverkoopNederland